Hakkımızda

Turkon Lojistik Grup

TURKON LOJİSTİK GRUP ; Denizyolu Servisi ile verdiği hizmetlerde dünyada yüzden fazla limana ulaşmaktadır. Tüm ekipmanlarımız ile yükleyicinin FCL VE LCL ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi tasarlanmış hizmeti vermekteyiz.

TURKON LOJİSTİK GRUP ; En çok ilgilendiği ve tecrübe sahibi olduğu yükler arasında vinçler, araçlar, maden ekipmanları, demiryolu ve yol çalışmasında kullanılan makineler ,borular ve benzeri bütün ağır, büyük ve özel ilgi gereken kargolar bulunmaktadır. Turkon Lojistik, müşterilerin karmaşık konumlandırılmış ihtiyaçlarında yüksek çekme kuvvetine dayalı olarak römorkaj hizmeti vermektedir.

TURKON LOJİSTİK GRUP; Büyük ölçekli projelere özel çözümler sunmaktadır. Özen, dikkat, uzmanlık ve odaklanmaya bağlı proje kargo taşıması yapmaktadır. Haklı olarak ,talepler ve değerler önceliklidir. Deneyimlerimiz ve özverimiz Turkon Lojistik müşterilerine sunduğumuz birçok yararlarından bazılarıdır.

TURKON LOJİSTİK GRUP ; Envanter dönüş gereksinimlerini karşılamak için başarılı bir plan uygular. (FIFO - İlk Giren İlk Çıkar) – (LIFO – Son Giren İlk Çıkar). Envanter dengeler ve arka-sipariş durumu, stoklarımızın takip konumu ve nihai teslimat durumu ürünlerin yerini kontrol etmek için depolama hizmetimiz aracılığıyla takip edilir.

TURKON LOJİSTİK GRUP; 3PL tam hizmet alanında uzmanlaşmıştır. İşbirliğimiz, teknolojimiz ve lokasyonlarımız müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda gelişir. Depolama kapasitesi, envanter döngüleri ve nihai dağıtım yönetme görevi verimliliğimizi en üst düzeye çıkarmak için bir fırsatı teşkil eder. Etkili dağıtım ve lojistik operasyonları tarafımıza ait depolama hizmetlerimiz tarafından yapılmaktadır.

TURKON LOJİSTİK GRUP ; Türkiye sınırları içinde ki bir çok kurumsal şirkete de , dahili taşımaları için dünya standartlarında hizmet vermektedir. Yurt içi parsiyel, kamyon, tır ve her türlü gabari dışı yükler için üstün hizmet performansı ile siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına hizmet verir.

Firmamız tarafından yükün özelliğine göre kapalı ve açık vagonlar ile yurtiçi ve liman bağlantılı konteyner, dökme, paletli, mamul – yarı mamul, proje taşımacılığı yapılmaktadır.